Merhaba Minimalistfil ailesi! İstanbul’daki kitap kurtlarının 9 günlük bayramı geldi çattı! 35. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı Beylikdüzü’nde kapılarını dün sabah açtı.On binlerce kitap sever için deyim yerindeyse “Valhalla” değerinde olan fuara 800 yayınevi katılıyor. Bu yılın ana teması ‘Felsefe ve İnsan’, onur yazarı Prof. Dr. İoanna Kuçuradionur, onur konuğunun ülkenin ise Almanya olduğu kitap fuarına başta öğrenciler olmak üzere okurlar ilk günden yoğun ilgi gösterdi.

35. uluslararası istanbul kitap fuarı ile ilgili görsel sonucuYazarlarla iç içe olmanın, kitaplardaki bir çok indirimden yararlanmanın mümkün olduğu fuarda bazı kitap kurtlarının bavulla ve dosya halindeki kitap listeleriyle geldikleri Minimalistfil’in gözünden kaçmayan olaylar arasında…

Ali Kırca, Ataol Behramoğlu, Hıfzı Topuz ilk günden imza vermeye gelen bir çok yazardan bazıları. Ayrıca Twitter’dan sadece “takılmaya” geleceğini duyuran Yekta Kopan, bir yayınevinde rastladığımız Tunceli Ovacık Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu da görüp selamlaştığımız isimlerden bazıları.

Heyecanınızı kaçırmayalım ve sizleri fuara gitmeye teşvik edelim.Öğrenci, öğretmen ve emeklilere girişin ücretsiz olduğu 35. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı, 20 Kasım 2016 saat 19.00’a kadar ziyarete açık olacak.

 

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.